MIEJSKIE STOWARZYSZENIE ROZWOJU 
KOSTRZYNA NAD ODRĄ "PRZYSZŁOŚĆ"

PRZYSZŁOŚĆ                PRZYSZŁOŚĆ                PRZYSZŁOŚĆ                PRZYSZŁOŚĆ         

 

 
 

 

Przyszłość zaczyna sie dziasiaj

 

 

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIE DZISIAJ

 
 
  Leśny Piknik Krótkofalowców
 
Klub Polskiego Związku Krótkofalowców z Dębna przy współudziale Nadleśnictwa Dębno organizuje 23 sierpnia br. Leśny Piknik.

Organizatorzy zapraszają krótkofalowców, myśliwych, pracowników Lasów Państwowych, użytkowników CB i zainteresowanych amatorska łącznością radiową.

Impreza ma mieć charakter edukacyjny i rekreacyjny, w programie muzyka rodzinnego zespołu akordeonistów z Kazachstanu, wielobój dla młodzieży szkolnej, pokaz amatorskiej radiopelengacji sportowej, bieg w ostępach leśnych, strzelanie do tarczy i inne ciekawostki.

Liczne nagrody z Pucharem Burmistrza włącznie. Na zakończenie wielka zabawa na Dni Dębna.

Zaprasza Prezes Klubu Henryk Kreczmer SP3FYJ

 

Wycieczka rowerowa do Seelow

 


UWAGA MIŁOŚNICY TURYSTYKI ROWEROWEJ !!! 

Miejskie Stowarzyszenie Rozwoju Kostrzyna nad Odrą "Przyszłość" zaprasza do udziału w transgranicznej wycieczce rowerowej Kostrzyn - Seelow. 

Główną atrakcją rowerowej wędrówki będzie zwiedzanie miasta Seelow. Odwiedzimy miejsca, których nie znacie. Przekażemy informacje, których nigdzie indziej nie znajdziecie. W drodze powrotnej niespodzianka. Gwarantuje to Pan Jerzy Wanat, który już po raz czwarty jest Kierownikiem turystyczno-historycznej wycieczki. 

Od chętnych do udziału w wycieczce oczekujemy kondycji i umiejętności kolarskich, odpowiedniego wyposażenia do turystyki rowerowej, dokumentów tożsamości oraz dokumentów uprawniających do jazdy rowerem po drogach publicznych. Prosimy również o zabranie 3 euro na bilet wstępu do muzeum. 

Rozpoczęcie wycieczki w dniu 30.08.2008 r. godz. 10.30 przy Pomniku Lwa, ul. Wędkarska w Kostrzynie nad Odrą. Punkt kontrolno-informacyjny czynny od godz. 9.30. Zakończenie wycieczki w tym samym dniu o godz. 16.00 przy hotelu"Bastion". 

Zgłoszenia zawierające - imię i nazwisko uczestnika, adres zamieszkania, rok urodzenia oraz numer telefonu - należy przesłać lub przekazać do dnia 28.08.2008r. jednym z podanych niżej sposobów: 

  • telefonicznie do na numer 095 752 3229 

  • faxem na numer 095 752 0526 

  • e-mail: msorol@poczta.onet.pl 

  • SMS-em na numer 502 075 195 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszenia. Szczegółowe informacje można uzyskać od Kierownika wycieczki pod numerem telefonu 095 752 3229. 

Zespół Prasowy Stowarzyszenia "Przyszłość"

   
   
   
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do strony głównej